Blije këtë produkt
1000 Lekë

Supa Miso ( Botuar nga: Berk në 2023 )

Autori:  Haruki Murakami
Përkthyesi:  Alen Bejko

Ryu Murakami, mjeshtër i psikothrillerit, sjell këtë udhakim ngjethës përmes botë së shthurur, të neontë, të industrisë së seksit në Tokio, me elemente të spikatura të manga - s e të estetikës japoneze. Libri paraqet elemente grafike, këshillohet për moshën + 15.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Berk (2023)
  • Botuar në: 2023
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928368102
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 195
  • Përmasat e librit: 120 x 195 x 15 mm

Njihu me Autorin

Haruki Murakami -

Haruki Murakami ka lindur në Kioto të Japonisë në 1949 dhe tani jeton në afërsi të Tokios. Veprat e tij janë përkthyer në mbi 35 gjuhë të botës dhe renditet ndër shkrimtarët më të rëndësishëm japonezë mes Yukio Mishima, Kenzaburo Oe etj, si dhe mes shkrimtarëve më të kërkuar sot në botë. ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania