Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
1200 Lekë

Studime përmbi etimologjinë dhe fjalëformimin e shqipes ( Botuar nga: Çabej në 2018 )

Autori:  Norbert Jokl
Përkthyesi:  Eqrem Çabej

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Çabej (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-35-37-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 204
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania