Blije këtë produkt
700 Lekë

Streha ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2010 )

Autori:  Wm.Paul Young
Përkthyesi:  Rashel Pengili

Wm. Paul Yong e ka shkruar romanin "Sreha" si dhuratë për fëmijët e tij. Kjo vepër arriti shumë shpejt në vendin e parë të klasifikimeve bestseller të Neë York Times-it, sepse pikëpyetjet që shtrohen në këtë roman, janë ato kryqëzime të cilat i dalin në jetë çdo qenieje njerëzore. Maku është një njeri i paqetë, i tronditur nga humbja e vajzës së tij. Një ditë gjen në kutinë postare një letër misterioze, të nënshkruar nga dikush me emrin Papi, emërtim me të cilin gruaja e tij i drejtohej Zotit. Në letër i kërkohej që të shkonte te "Streha", pikërisht në vendin ku vajza e tij e vogël Misi u gjet e vrarë nga një maniak. Nën ritme të gjalla, romani "Streha" të trondit, të magjeps dhe të mëson se dhembja është shpeshherë rruga e vështirë për të njohur vetveten.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99943-41-69-6
  • Nr. faqe: 272
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Wm.Paul Young -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania