Blije këtë produkt
600 Lekë

Splash ( Botuar nga: Arka e Noes në 2019 )

Autori:  Natasha Poroçani

E dini se: Natasha ka lindur në qytetin e bukur të Elbasanit dhe, kur ishte sa ti, kishte dy gjyshe dhe një gjysh, sepse njëri nga gjyshërit kishte ikur në qiell. I pëlqente të luante shumë me shokët e lagjes dhe të ndërtonte kutiza për fluturat. Dëshira e saj më e madhe, përveçse të lexonte, ishte të mësonte biçikletën dhe të urrente matematikën. T’ju them një sekret? Në moshën 20 vjeçare ajo realizoi ëndrrën e saj: bleu një biçikletë. Por, shëëëttt, se mos na dëgjon... sepse në fakt që atëherë gjithmonë ia merr fëmijëve biçikletat për të bërë një xhiro... Kur ta takoni, pyeteni po s’më besuat: historitë e saj a kanë nisur vërtetë nga një kuti çamçakëzash që e ruante në sirtar prej dy vitesh?

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Arka e Noes (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4555 0 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 70
  • Përmasat e librit: 148 x 208 x 8 mm

Njihu me Autorin

Natasha Poroçani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania