Blije këtë produkt
400 Lekë

Spanjishtja në udhëtim ( Botuar nga: Vllamasi në 2009 )

Autori:  Luan Kaceli

Ky udhëzues përmban biseda komunikuese në të gjitha aspektet e jetës dhe ka një fjalor mjaft të pasur teknik me rreth 4500 fjalë dhe 2500 shprehje në fusha të ndryshme, si në tregti, turizëm, sport, transport, gas-tronomi, informatikë, mjekësi, etj.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-13: 978-99956-814-1-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 324
  • Përmasat e librit: 103 x 143 x 14 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania