Blije këtë produkt
1200 Lekë

Sozia ( Botuar nga: Fan Noli në 2020 )

Përkthyesi:  Myzejen Shapllo

Ja, zotërinj, rregullat e mia: po të mos më eci - forcohem, po më eci - mbahem, dhe për çdo rast askujt nuk dua t'i bëj gropën. Nuk jam intrigant dhe me këtë krenohem. Si diplomat unë nuk do të mund të bëja. Thonë, gjithashtu, zotërinj, se zogu vetë i sulet gjuetarit. Ç'është e vërteta, jam gati ta pranoj: po kush është këtu gjuetari, cili është zogu? Kjo është pyetja, zotërinj!

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 291 65 3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 206
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 12 mm

Njihu me Autorin

Fjodor M. Dostojevski -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania