Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
1200 Lekë

Solstici dimëror ( Botuar nga: Toena në 2018 )

Autori:  Rosamunde Pilcher
Përkthyesi:  Shpresa Osmeni

A ndosh të jetë shumë vonë për të dashuruar? Një grup jo i zakonshëm njerëzish, e gjejnë veten rastësisht të mbledhur të gjithë së bashku në një shtëpi skoceze, në dhjetor. Secili prej tyre mbart me vete një brengë të së shkuarës, që duket sikur do të prishë muajin festiv. Por ngrohtësia e miqve dhe zjarret e ndezura i zbusin edhe zemrat më të ftohta dhe, ndërsa kambanat bien për meshën e mesnatës, krishtlindjet bëhen edhe më magjike.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-235-61-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 648
  • Përmasat e librit: 150 x 225 x 33 mm

Njihu me Autorin

Rosamunde Pilcher -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania