Blije këtë produkt
790 Lekë

Skiçi ( Botuar nga: Argeta LMG në 2020 )

Autori:  Anh Do
Përkthyesi:  Anxhela Çikopano Hoxha

Mami ma vuri emrin Ski. mbiemrin e kam Çi (bën rimë me “rri”), bëji bashkë dhe... del Skiçi! Ja ku erdhi SkiÇi . Jo, nuk është gabim, ashtu ka emrin. Ski Çi është djali më i ri i klasës. Me emrin e pazakontë, një familje të krisur dhe ca sjellje vërtet skiç, ai nuk do ta ketë edhe aq të lehtë t'i bëjë vend vetes mes nxënësve të tjerë, por i gjithë ky rrugëtim do t'ju argëtojë pa fund! Po do të jetë Gallatë!

Çmimi: 790 Lekë
Blije këtë produkt
790 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 26 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 136
  • Përmasat e librit: 137 x 196 x 13 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania