Blije këtë produkt
700 Lekë

Skelling ( Botuar nga: Dituria në 2018 )

Autori:  David Almond
Përkthyesi:  Erblina Kërçishta

Skelling është një histori sa e thjeshtë, aq dhe e komplikuar është libër për fëmijë, sepse ata do ta lexojnë e do ta kuptojnë me qejf, sepse edhe protagonistët janë fëmijë, por më besoni, ai është gjithashtu një libër për ju, sepse është libër për të gjithë, dhe autori e di këtë.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-217-47-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 192
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 16 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania