Blije këtë produkt
1290 Lekë

Si të tërheqësh meshkujt dhe paratë ( Botuar nga: Argeta LMG në 2022 )

Autori:  Napoleon HillRoza Li Hill
Përkthyesi:  Ivana Tomço

Me kontribute të veçanta nga bashkëshorti i saj Napoleon Hill - Autor i "Mendo dhe bëhu i pasur", "Si të shisni rrugën tuaj në jetë" dhe "Ligji i Suksesit" etj. "Si të tërheqësh meshkujt dhe paratë", është një përmbledhje e një manuali romantik, vetëndihmues në fushën seksuale, për grate e martuara që dëshirojnë të mbajnë të ndezur flakën e romancës si dhe për ato që shpresojnë të martohen. Aty përfshihen studime të hollësishme të rasteve që tregojnë se si ndonjëherë gjërat mund të shkojnë edhe keq në një marrëdhënie dhe cilat janë mënyrat dhe mjetet për t'i korrigjuar ato përpara se boja të thahet në letrat e divorcit. Roza Li ishte përpara kohës si në këndvështrimin e saj, ashtu edhe në këshillimin e atyre që kërkonin njohuri mbi martesën.

Çmimi: 1290 Lekë
Blije këtë produkt
1290 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928303875
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 418
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 32 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania