Blije këtë produkt
600 Lekë

Si të sillemi bukur ( Botuar nga: EDFA në 2006 )

Autori:  Florence Le Bras
Përkthyesi:  Diana EstrefiRudina Shiroka

Ky libër ka si tematikë jetën praktike moderne dhe mënyrat e të sjellurit sot. Në këtë vepër do të gjeni: Si të përshtatemi me situatat e jetës moderne? Si të kujdesemi për veten, për familjen, për shtëpinë? Si t'i ndërtojme marrëdhëniet më të tjerët/ Si të komunikojmë e sillemi me këdo, pa lënë mënjanë aspektet e jetës profesionale, festat, hidhërimet, fenë, etiketat, këshilla për çdo aspekt të jetës njerëzore në këndvështrimin e kulturës moderne europiane, duke u futur në hollësitë më të imta të çdo qëndrimi.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EDFA (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-644-4-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 308
  • Përmasat e librit: 148 x 203 x 16 mm

Njihu me Autorin

Florence Le Bras -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania