Blije këtë produkt
1500 Lekë

Si të përmirësojmë shqiptimin dhe të folurit e Anglishtes ( Botuar nga: Bs-books në 2016 )

Autori:  Batjar Bega

Ky libër përmban : Ç’është gjuha? –Përse dhe si e nxënë fëmijët gjyhën? Gjuha veprimtari njerëzore. Fjalët simbolet dhe shenjat. Komunikimi,- komunikimi me fjalë me shkrim dhe me gjeste etj

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bs-books (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip +Anglisht
  • ISBN-13: 978-9928-4352-0-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 386
  • Përmasat e librit: 179 x 235 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania