Blije këtë produkt
700 Lekë

Si të përmirësojmë shëndetin emocional ( Botuar nga: Botime Pegi në teto )

Autori:  Oliver James
Përkthyesi:  Granit Zela

“Të jetosh është gjëja më e rrallë në botë. Shumë njerëz thjesht ekzistojnë” – kështu thotë Oscar Wilde dhe këtë sfidë rrok libri i cili trajton në mënyrë shterruese kuptimet e fjalës Lumturi dhe shtigjet sesi ta arrijmë atë

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (teto)
  • Botuar në: teto
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-228-26-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 162
  • Përmasat e librit: 139 x 208 x 13 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania