Blije këtë produkt
500 Lekë

Si të përballojmë krizën ( Botuar nga: Morava në 2013 )

Autori:  Rita Strakosha

Ky libër përshkruan si të përballojmë këtë krizë të shumëfishtë, kryesisht në nivelin individual dhe me përdorinimin e minimumit të kapitalit. Libri hedh një vështrim në kulturat e kohëve para-industriale si dhe në kulturat tradicionale të kohëve moderne për tu përgatitur për realitetin dhe të ardhmen post-karbon.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Morava (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-169-06-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 262
  • Përmasat e librit: 140 x 203 x 18 mm

Njihu me Autorin

Rita Strakosha -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania