Blije këtë produkt
700 Lekë

Si të përballemi me sprovat e jetës ( Botuar nga: Botime Pegi në 2016 )

Përkthyesi:  Granit Zela

“E mira dhe e keqja gjenden te njëra-tjetra dhe përzihen në nivel universal: lumturia dhe mjerimi, mençuria dhe marrëzia, virtyti dhe vesi. Asgjë nuk është tërësisht dhe plotësisht më vete.” – këtë ndarje na ndihmon libri që ta bëjmë në jetë..

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-228-25-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 154
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 13 mm

Njihu me Autorin

Christopher Hamilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania