Per shkak te situates se Covid-19, porosite jashte Shqiperise jane bllokuar deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to Covid-19 situation, orders for out of Albania have been blocked until a further notice.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
700 Lekë

Si të mposhtësh shqetësimet dhe të fillosh të jetosh ( Botuar nga: Botime Pegi në 2010 )

Autori:  Dale Carnegie
Përkthyesi:  Pranvera Xhelo

“Si të mposhtësh shqetësimet dhe të fillosh të jetosh”, trajton emocione dhe ide shumë të vlefshme. Ky libër është tërheqës për t'u lexuar dhe i thjeshtë për t'u zbatuar. Le t'ju ndryshojë dhe t'ju përmirësojë edhe ju. Nuk keni pse të jetoni me shqetësimin dhe ankthin që ju pengon të bëni një jetë të plotë, aktive dhe të lumtur!

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-58-51-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 382
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 30 mm

Njihu me Autorin

Dale Carnegie -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania