Blije këtë produkt
700 Lekë

Si të mposhtësh shqetësimet dhe stresin ( Botuar nga: Botime Pema në 2019 )

Autori:  Dale Carnegie
Përkthyesi:  Elvi Sidheri

Njëri nga njerëzit më të pasur në botë, Warren Buffett, e admironte kaq shumë mendësinë dhe mësimet e Dale Carnegie-t, saqë me të drejtë shprehej: "Në zyrën time nuk do ta shihni të varur diplomën nga Universiteti i Nebraska-s. Nuk do ta shihni të varur as diplomën nga Universiteti i Columbia-s. Në zyrën time do ta shihni të varur certifikatën e diplomimit 'Dale Carnegie' të cilën e mbaj me shumë krenari."

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9951 721 73 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 180
  • Përmasat e librit: 134 x 202 x 16 mm

Njihu me Autorin

Dale Carnegie -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania