Blije këtë produkt
800 Lekë

Si të kujdesemi për të porsalindurit ( Botuar nga: Botime Pegi në 2012 )

Autori:  Anida Kisi

Ky libër është praktik dhe i domosdoshëm dhe u vjen në ndihmë nënave të reja pas daljes nga materniteti. Ai përmban 200 fotografi që tregojnë hap pas hapi se si duhet të veproni për t'u kujdesur sa më mirë për foshnjën tuaj çdo ditë. Një libër i thjeshtë për t'u lexuar, me shpjegime të qarta dhe me këshilla të shumta praktike për: ushqyerjen, higjienën, ndërrimin, veshjet, gjumin, përkujdesjet për shëndetin, kënaqësitë, shëtitjet. Një këshillues për t'i dhënë besim nënës dhe për ta ndihmuar që ta përballojë me qetësi muajin e parë me foshnjën e saj.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-9928-124-97-5
  • Nr. faqe: 125
  • Përmasat e librit: 175 x 235 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania