Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
900 Lekë

Si të bëhesh president ( Botuar nga: Mësonjëtorja në 2012 )

Autori:  Florence Littauer
Përkthyesi:  Lavdimir Marku

"Si të bëhesh president", është historia e filozofisë së qeverisjes së mirë amerikane nga koha e Luftës së Dytë Botërore deri në ditët e sotme. Autorja e librit, Florence Littauer nëpërmjet profesionalizmit të lartë të saj si politologe dhe historiane, si shkrimtare dhe psikologe; nëpërmjet portreteve të presidentëve amerikanë na ndihmon të gjithëve, ne lexuesve, si të bëhet secili në punën e vet një menaxher i zoti, që mund të drejtojë programe me dhe pa ndihmën e një lidershipi të frymëzuar dhe magnetik.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mësonjëtorja (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-35-54-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 230
  • Përmasat e librit: 140 x 220 x 20 mm

Njihu me Autorin

Florence Littauer -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania