Blije këtë produkt
500 Lekë

Si ta ruajmë inteligjencën? (Këshilla për ta mbajtur mendjen në formë gjatë gjithë jetës) ( Botuar nga: Botimet MAX në 2006 )

Autori:  Alberto Oliveroi
Përkthyesi:  Guri Shyti

Ky libër paraqet një program stërvitor për ta mbajtur mendjen tonë në formë të përsosur në çdo moshë dhe për ta përgatitur atë që të plaket në mënyrën më të mirë. Autori propozon eksperimente me kujtesën, fjalëkryqe, analiza të fotografive dhe pikturave, si dhe teknika specifike për të përmirësuar përqendrimin dhe për të rritur efikasitetin e hemisferës së majtë dhe asaj të djathtë të trurit

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2006)
  • Botuar në: 2006
  • ISBN-13: 978-99943-37-13-0
  • Nr. faqe: 191
  • Përmasat e librit: 130 x 197 x 14 mm

Njihu me Autorin

Alberto Oliveroi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania