Blije këtë produkt
900 Lekë

Si shkruhet një punim diplome, Shkencat shoqërore ( Botuar nga: Dituria në 2006 )

Autori:  Umberto Eco
Përkthyesi:  Shpëtim Çuçka

Ç'është punimi i diplomës dhe përse duhet ;Përzgjedhja e temës; Mbledhja e materialit; Plani i punës dhe skedimi; Të shkruarit e punimit; Hartimi i variantit përfundimtar; Përfundime.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99943 46 05 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 264
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 22 mm

Njihu me Autorin

Umberto Eco -

Umberto Eco ka lindur në Alesandri më 1932; filozof, studiues i Mesjetës, semiolog, studiues i medias, botoi romanin e tij të parë "Emri i trëndafilit" më 1980, i ndjekur nga romani "Lavjerrësi i Fukosë" (1988), "Ishulli i një dite më parë" (1994), "Baudolino" (2000) dhe "Flaka e fshehtë e mbretëreshës ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania