Blije këtë produkt
500 Lekë

Shumë përralla me përbindësha, kukudhë, gogolë dhe ... ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Autori:  Giovanni Caselli
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 340 9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 45
  • Përmasat e librit: 154 x 220 x 11 mm

Njihu me Autorin

Giovanni Caselli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania