Blije këtë produkt
800 Lekë

Shtriga e Portobelos ( Botuar nga: Toena në 2007 )

Autori:  Paulo Coelho
Përkthyesi:  Edlira Hoxholli

"Dashuria vjen,ulet këmbëkryq dhe arrin të kontrollojë gjithçka. Por vetëm shpirtrat e fortë munden ta mbartin.Dhe Athina ishte një shpirt shumë i fortë."

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-1-255-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 344
  • Përmasat e librit: 130 x 202 x 19 mm

Njihu me Autorin

Paulo Coelho -

Paulo Coelho u lind në Rio de Zhanero në vitin 1947. Është konsideruar një nga autorët jug – amerikanë më të rëndësishëm të dhjetëvjeçarëve të fundit. Veprat e tij, të botuara në mbi 120 vende të botës dhe të përkthyera në më se 47 gjuhë të ndryshme, janë shitur në më shumë se 27 ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania