Blije këtë produkt
1200 Lekë

Shtëpia ime ( Botuar nga: Muza Botime në 2022 )

Autori:  Kaira Rouda

Një lagje e qetë. Një shtëpi për t'u dashur. Një fillim i ri premtues. Në një rrahje zemre gjithçka mund të ndryshojë në këtë roman të mban pezull nga autorja bestseller e USA Today, Kaira Rouda. Xhuli Xhons ka lënë pas martesën e saj mbytëse. Me vajzën adoleshente, Xhesin, vendos t'ia nisë nga e para. Shtëpia e tyre e re në Oceanside është hapi i parë drejt një jete të re. Edhe nëse ajo vjen me të papritura. Pronarët e mëparshem, një pastor bashkëshortja e tij, kanë lënë pas diçka, më saktë... dikë. Tom Dini ka një urrejtje therëse për të atin, i cili e quan një “çështje të humbur”, si dhe për gruan që është zhvendosur në shtëpinë e familjes së tyre. E vetmja shtëpi që ai ka njohur ndonjëherë.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928361271
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 348
  • Përmasat e librit: 138 x 210 x 27 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania