Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shtëpa 26-katëshe në pemë ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Andy Griffiths
Përkthyesi:  Afërdita Mali

Bashkohu me Andin dhe me Terrin ne shtepine e tyre ne peme qe tashme ka 26 kate ,13 prej te cilave jane te reja fringo ,ku kane dhe nje piste per gara makinash ,nje piste rreshqitese per patina ,nje arene luftimi me balte,nje dhome antigraviteti,nje dyqan akulloresh me 78 shitje te ndryshme ,te cilat sherbehen nga nje robot i quajtur Eduard Duarkupa dhe Labirintin e Sketerresh-nje labirint kaq i koklavitur ,saqe kushdo qe ka hyre aty nuk ka dale dot me. Atehere...ç’pret? Ngjitu l

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-04-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 346
  • Përmasat e librit: 130 x 198 x 27 mm

Njihu me Autorin

Andy Griffiths -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania