Blije këtë produkt
1200 Lekë

Shtegu për tek ti ( Botuar nga: Muza Botime në 2021 )

Autori:  Catherine Bybee
Përkthyesi:  Eris Rusi

Zjarri që shkatërron pothuajse krejt fermën e familjes Sinkler, s'është asgjë në më shumë sesa një fatkeqësi tjetër që mbetet t'i shtohet malit të problemeve të saj. Përgjatë dy viteve të fundit, Parker Sinkleri ka mbajtur mbi shpatulla përgjegjësinë e rritjes së motrës dhe të vëllait, pas vdekjes së parakohshme të prindërve.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928361066
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 416
  • Përmasat e librit: 137 x 205 x 30 mm

Njihu me Autorin

Catherine Bybee -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania