Blije këtë produkt
490 Lekë

Shtatëshja e fshehtë. Aventura rrugës për në shtëpi ( Botuar nga: Botime Damo në 2017 )

Autori:  Enid Blyton
Përkthyesi:  Elvi Sidheri

Personazhet: Piter, Xhenet, Xhek, Kolin, Xhorxh, Pam, Barbara. “Ka plasur një grindje e madhe, dhe Shtatëshja e shndërron në misionin e vet ndaljen e saj para se dikush të dëmtohet seriozisht. Por ç’të jetë duke ndodhur vallë me të vërtetë mes atyre njerëzve të acaruar?”

Çmimi: 490 Lekë
Blije këtë produkt
490 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-73-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 131 x 200 x 4 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania