Blije këtë produkt
1250 Lekë

Shtatë motrat: Historia e Majës ( Botuar nga: Dituria në 2018 )

Autori:  Lucinda Riley
Përkthyesi:  Jorgji Qirjako

Çmimi: 1250 Lekë
Blije këtë produkt
1250 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-217-91-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 580
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 40 mm

Njihu me Autorin

Lucinda Riley -

LUCINDA RILEY lindi ne Irlande. Pas karrieres si aktore filmash, teatri dhe televizioni, shkroi librin e pare ne moshen njezetekatervjeçare. Librat e saj jane perkthyer ne me teper se tridhjete gjuhe dhe kane shenuar mbi trembedhjete milione kopje te shitura ne mbare boten. Ajo eshte autore bestseller e Sunday ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania