Blije këtë produkt
700 Lekë

Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit ( Botuar nga: Minerva në 2018 )

Autori:  Deepak Chopra
Përkthyesi:  Ermal Vaso

Ky është një libër të cilin do ta çmoni për të gjithë jetën, pasi në faqet e tij, gjenden sekretet për realizimin e të gjithë ëndrrave tuaja. Në librin Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit, Deepak Chopra nxjerr thelbin e mësimeve të tij në shtatë parime të thjeshta dhe të fuqishme, të cilat mund te zbatohen lehtësisht për krijimin e suksesit në çdo fushë të jetës suaj.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-265-00-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 115
  • Përmasat e librit: 125 x 180 x 5 mm

Njihu me Autorin

Deepak Chopra -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania