Blije këtë produkt
1200 Lekë

Shtatë bashkëshortët e Evelin Hygosë ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2017 )

Përkthyesi:  Agim Doksani

Ikona e filmave të Hollivudit Evelin Hygo, tashmë e moshuar dhe e tërhequr nga bota, më në fund ndihet gati të thotë të vërtetën lidhur me jetën e saj magjepsëse dhe skandaloze. Por, kur zgjedh gazetaren e panjohur të një reviste, Monika Grantin, për këtë punë, askush nuk habitet më shumë se vetë Monika. Pse ajo? Dhe pse tani? Monikës nuk i shkojnë punët mirë. Burri e ka lenë, jeta profesionale i ka marrë rrugë pa krye. Pavarësisht se pse e zgjodhi Evelina për t'i shkruar biografinë, Monika është e vendosur ta perdorë këtë mundësi për t'i dhënë një" shtysë përpara karrierës.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928005021
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 468
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 308 mm

Njihu me Autorin

Taylor Jenkins Reid -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania