Blije këtë produkt
1500 Lekë

Shqiptarët grekët dhe serbët ( Botuar nga: Uegen në 2010 )

Autori:  Leonard Prifti

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-018-4
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 516
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 40 mm

Njihu me Autorin

Leonard Prifti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania