Blije këtë produkt
1400 Lekë

Shqipnia në vitet tridhjetë, Kujtime dhe Shënime 5 ( Botuar nga: BOTIMET JOZEF në 2019 )

Autori:  Lazër Radi

Një gjë më habit: autori nuk vuan nga ndonjë kompleks (i mosmirënjohjes apo i fatit të vet). Në këto kujtime, ai është i gjerë, zemërbardhë, i urtë dhe pasionant i drojtun.”- Visar Zhiti

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: BOTIMET JOZEF (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 280 54 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 475
  • Përmasat e librit: 146 x 205 x 27 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania