Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shqipëria e lashtë ( Botuar nga: Migjeni në 2009 )

Autori:  Luigi M. Ugolini
Përkthyesi:  Qemal Velia

Shqipëria e lashtë - Gjurmime arkeologjike është një libër me autor Luigi M. Ugolini dhe që është botuar në dy vëllime. Vëllimi i parë : "Albania antica", vëllimi i dytë : "Ricerche Archeologiche" (1927). Përktheu nga origjinali Qemal Velia, redaktoi dhe plotësoi Neritan Ceka

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Migjeni (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-718-5-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 224
  • Përmasat e librit: 165 x 237 x 12 mm

Njihu me Autorin

Luigi M. Ugolini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania