Blije këtë produkt
800 Lekë

Shqipëria dhe Vidi ( Botuar nga: Akademia e Shkencave e Shqipërisë në 2019 )

Autori:  Ndriçim Mehmeti

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Akademia e Shkencave e Shqipërisë (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 237 52 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 190
  • Përmasat e librit: 146 x 208 x 16 mm

Njihu me Autorin

Ndriçim Mehmeti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania