Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
400 Lekë

Shqipëria dhe Shqiptarët ( Botuar nga: Zenit në 2019 )

Autori:  Gaetano Petrotta
Përkthyesi:  Qemal Velija

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Zenit (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-293-00-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 60
  • Përmasat e librit: 116 x 170 x 5 mm

Njihu me Autorin

Gaetano Petrotta -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania