Blije këtë produkt
500 Lekë

Shqetësimet e miqësisë ( Botuar nga: Botart në 2009 )

Përkthyesi:  Ivana Tomço

Ky libër është një guidë ideale për shqetësimet e miqësisë. Në faqet e këtij libri do të gjeni këshilla të vlefshme, quize dhe histori të vërteta, që mund t’ju ndihmojnë për zgjidhjen e shumë problemeve brenda miqësive tuaja.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-774-2-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 88
  • Përmasat e librit: 205 x 8 x 200 mm

Njihu me Autorin

Patti Kelley Criswell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania