Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shpjegim për orët ( Botuar nga: Neraida në 2021 )

Autori:  Jani Malo

Herë-herë gjen kurajë vështrimi im i mekur dhe nis e kërkon një frëngji të vogël sa një kongjill, ashtu si fëmija që kërkon me këmbengulje një lodër harraar diku e për të përmbys kthen të gjithë shtëpinë Unë e di, është patjetër diku kjo frëngji e harruar, e ngushtë sa një vrimë gjilpëre, ku mund të feksë vetçm rrezja belkëputur dhe e kolme e ëndrrës si dritërim i ëmbël e i brishtë prej xixëllonje.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Neraida (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928227737
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 110
  • Përmasat e librit: 145 x 220 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania