Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shpirtra të shitur ( Botuar nga: Neraida në 2022 )

Autori:  Kleo Lati

..Ajo dashuri që njerëzit i bën akoma me njerëz. Ty të tremb dashuria. Mungesa e saj të trimëron. Te shpirti yt i shitur, i zbrazet, i boshatisur, ti gjen fuqinë për t'u zvarritur si gjarpër dhe për të lëshuar helmin kudo që mundesh. Kuptimi i jetës tënde është plagosja dhe vrasja e jetës së tjetrit. Jetët e plagosura dhe të vrara nga helmi yt janë dhuratat qe ti gjithë ngazëllim ia bën vetvetes. Dhe për çfarë e shet shpirtin tënd? Për çfarë e nxjerr ate në ankand? Për një kockë! Sa turp! Çfarë mjerimi njerëzor!

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Neraida (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928227782
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 372
  • Përmasat e librit: 140 x 280 x 32 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania