Blije këtë produkt
500 Lekë

Shpirti dhe lënda ( Botuar nga: Ideart në 2009 )

Autori:  Petro Papakosta

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-29-38-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 130 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

Petro Papakosta -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania