Blije këtë produkt
1400 Lekë

Shpik & Ëndërro ( Botuar nga: Botime Pema në 2021 )

Autori:  Jeff Bezos
Përkthyesi:  Maniela Sota

Nga parathënia e WALTER ISAACSON-it Shpesh më pyesin se cilin nga njerëzit që jetojnë sot, do ta vlerësoja në të njëjtën kategori me ata, për të cilët kam shkruar si biograf: Leonardo da Vinçi, Benjamin Franklin, Ada Lovelace, Steve Jobs dhe Albert Ajnshtajni. Të gjithe ishin shumë të zgjuar. Por nuk është kjo, ajo që i bëri ata të veçantë. Njerëzit e zgjuar janë shumë të zakonshëm dhe shpesh nuk arrijnë te bëhen të suksesshëm. Ajo që ka rëndësi është të jesh krijues dhe te kesh imagjinatë. Kjo është ajo që e bën dikë një novator të vërtetë. Madje kjo është arsyeja, pse përgjigjja ime ndaj kësaj pyetjeje është: Jeff Bezos.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951817226
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 320
  • Përmasat e librit: 132 x 205 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania