Blije këtë produkt
1400 Lekë

Shoqëria e motrave të trendafilit ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2017 )

Autori:  Jim Marrs
Përkthyesi:  Nikolla Langore

“Lufta e Dytë Botërore siç nuk e keni parë kurrë më parë. Ky udhëtim i mrekullueshëm e drithërues në historinë alternative do t'ju magjepsë, do t'ju ngrijë gjakun e më në fund, do t'ju bëjë të pyesni çfarë ndodhi në të vërtetë... dhe kush ishte fitimtari i vërtetë”.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-266-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 472
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 40 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania