Blije këtë produkt
300 Lekë

Shoqëri e ëmbël ( Botuar nga: Botime Pegi në 2009 )

Autori:  Beatrice Masini
Përkthyesi:  Natasha Poroçani

Në Akademi ka ardhur një mësuese e re për dansin e karakterit. Quhet Kaj dhe mësimet e saj janë apasionante. Gjysma e së keqes, sepse jashtë sallës së dansit Xhoi duhet të merret me tekat dhe tradhtitë e vogla të Ledës. Për fat, është Anjeza që di të të qëndrojë pranë edhe kur është larg; Xhonatani, i cili ndoshta po bën më shumë se ç'do bënte thjesht një mik; maestro Fantini, muzikanti i vjetër; dhe Demetra që di të stilojë tutu të mrekullueshme.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-28-92-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 135
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 8 mm

Njihu me Autorin

Beatrice Masini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania