Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shkuesja e Nantucket ( Botuar nga: Mësonjëtorja në 2016 )

Autori:  Elin Hildebrand
Përkthyesi:  Orkida Muça

Romani "Shkuesja e Nantucket" është një libër që lexohet me një frymë, por jehona e mesazheve të tij e ndjekin nga pas lexuesin si një hije për një kohë të gjatë. Dashuria bën realitet të pamundurën! Dabney Beech është shkuesja e formuar në Havard, por që lumturinë e gjen tek dashuria për njerëzit dhe vendin e saj me të cilin është lidhur si jeta, drita dhe ajri. Në labirintet e jetës, në të mirë dhe në të keqe, ajo në fund të jetës së saj mbështetet tek dashuria si Anteu tek Toka.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mësonjëtorja (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4368-0-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 312
  • Përmasat e librit: 144 x 203 x 27 mm

Njihu me Autorin

Elin Hildebrand -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania