Blije këtë produkt
900 Lekë

Shkrimtar pa leje ( Botuar nga: Botime ALSAR në 2019 )

Autori:  Mehmet Elezi

I dashur Mehmet, Së bashku me Ismailin lexuam me kënaqësi shkrimin tënd të mrekullueshëm. Fjalët që thua në të na ngrohën zemrën. Qe të jem më e saktë, duhet të sqaroj se nuk ishin vetëm fjalët (ato kanë vendin e tyre, natyrisht) që na emocionuan. Ishte më së shumti ai fill dashurie i thellë, i brendshëm dhe bindës, që rridhte natyrshëm prej tyre. Ismaili është tepër i ndjeshëm ndaj kësaj të dytës. Në këtë botë të egër që po jetojmë sot, dashuria e njerëzve sa vjen dhe bëhet më e pakët, pra edhe më e çmuar. Ndaj mirënjohja për ty është e dyfishtë. Helena KADARE - letër (e-mail) dërguar autorit për shkrimin

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime ALSAR (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 243 70 6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 286
  • Përmasat e librit: 135 x 203 x 18 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania