Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shkolla e spiunazhit ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Autori:  Stuart Gibbs
Përkthyesi:  Ino Gramozi

Ben Ripleji, 12 vjeç Të mbijetojë në "shkollën e shkencave", e cila në fakt është një akademi ku CIA përgatit agjentët sekretë të së ardhmes. Dhe të zërë një të dashur. 1. Të zbulojë agjentin e dyfishtë tinëzar që është infiltruar në shkollë. 2. Të shpëtojë i gjallë. 3. T'u vërtetojë të gjithëve se ka kellqe të bëhet agjent sekret, të tregohet pehlivan e t'u shpëtojë rreziqeve që i kanosen dhe të mos duket më i mefshtë e i leshtë.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-219-93-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 312
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

Stuart Gibbs -

Stuart Gibbs është autor i librave për fëmijë i cili jeton në Los Angelse CA. Ai ka shkruajtur katër libra, FunJungle, Moon Base Alpha, Shkolla e spiunazhit, Kampi i spiunazhit dhe Muskotieret e fundit. Ka lindur më 1969 në Filadelfia, PA por u transferua në San Antonio, TX kur ishte 7 vjeç. Është ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania