Blije këtë produkt
900 Lekë

Shkolla e jetës ( Botuar nga: Botime Damo në 2018 )

Autori:  Bruno Shimlesha

Kjo shkollë ka programin më ambicioz të mundshëm dhe synimin më madhor-ajo synon që t’ju mësojë si ta përjetoni vetveten! Si të jetoni vërtetë dhe jo vetëm të mbijetoni. Mësoni sesi të mos e shikoni jetën tuaj vetëm si një provë të përgjithshme, por ta përthithni aromës e saj me frymëmarrje të plota. Shkolla e jetës na bën thirje të vihemi në veprim, na lëshon apelin për të mos u pajtuar me një lloj jete që nuk na kënaq dhe të cilën nuk e meritojmë aspak, duke na ofruar mjetet përkatëse që janë të mirëdëshmuar në praktikë. Në këtë libër nuk thjeshtësohet realiteti, nuk nënvlersohet inteligjenca e lexuesit dhe nuk ofrohen zgjidhje revolucionare me tre hapa të thjeshta.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-77-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 18 mm

Njihu me Autorin

Bruno Shimlesha -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania