Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
300 Lekë

Shkolla e Londrës ( Botuar nga: Botime Pegi në 2011 )

Autori:  Beatrice Masini
Përkthyesi:  Natasha Poroçani

Ardhja e verës i sjell Xhoit një të papritur të këndshme. Ajo është pranuar në një kurs performance në Londër, bashkë me disa nxënës më të rritur se ajo. Por ka një problem: do të shkojë edhe Laila me të, nxënësja më e mirë e klasës. Ç'do të ndodhë? Xhoi dhe Laila zakonisht nuk shkojnë mirë me njëra-tjetrën: A do ta gjejnë gjuhën e përbashkët këtë herë? Në Londër, Xhoi do të takojë Xhonatanin, me të cilin ka pasur disa keqkup-time. A do të jenë gjerat mes tyre si më parë?

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-124-16-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 132
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 8 mm

Njihu me Autorin

Beatrice Masini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania