Blije këtë produkt
850 Lekë

Shkëlqimi i jetës ( Botuar nga: Dudaj në 2006 )

Përkthyesi:  Elona Mistrovica

Romani “Shkëlqimi i jetës “ është vazhdimi i historisë aq të njohur për lexuesin shqiptar të romanit dhe teleshikuesit e filmit tepër të ndjekur “ Përgjithmonë Xhulia “. Është kurorëzimi i romanit të pare dhe lexuesi nuk ka pasur ende mundësinë ta shijojë në film, kështu që kureshtja arrin pikën kulmore . Xhulia de Blasko është një shkrimtare e suksesshme, e cila ka fituar betejën kundër sëmundjes dhe ka fituar dashurinë e Hermes Korsinit , por jeta e saj nuk është e lehtë . I biri , Xhorxhoja, i shkakton shqetësime dhe probleme duke ndikuar negativisht në marrëdhëniet e saj me Hermesin; një situate kjo prej së cilës përfiton financieri joshes dhe i paskrupullt Franko Vasali. Fillon kështu një dimër i gjatë për Xhulian , e cila duhet të vendosë rregull në jetën e saj: porn ë fund të tunelit luhatet një dritë që shkëlqen …

Çmimi: 850 Lekë
Blije këtë produkt
850 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-33-70-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 368
  • Përmasat e librit: 125 x 195 x 23 mm

Njihu me Autorin

Sveva Casati Modignani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania