Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
300 Lekë

Shiko, shiko.. në qiell ( Botuar nga: Arba Editions në 2013 )

Autori:  Grup autoresh

Me figura plot ngjyra dhe me mozaikë, kjo seri e veçantë i ndihmon, vogëlushët të mësojnë fjalët e para dhe zhvillon aftësitë e tyre ndërvepruese.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Arba Editions (2013)
  • Botuar në: 2013
  • ISBN-13: 978-99956-41-89-4
  • Formati: audio-book
  • Nr. faqe: 10
  • Përmasat e librit: 160 x 140 x 15 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania