Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shija e traditës ( Botuar nga: Vllamasi në 2012 )

Autori:  Roza Pasko

Në këtë libër, do të gjeni disa kapituj që përmbajnë të gjitha ushqim të mirë e të shumëllojshëm me fruta e perime me mish, peshk që sigurojnë vitaminat e antioksidantët, proteinat dhe karbohidratet, teknologjinë natyrale të përpunimit e konservimit për rruajtjen e vlerave ushqimore për organizmin. Nëse dëshironi të jeni të suksesshëm në punën tuaj, lexoni, provoni, eksperimentoni, jepini dashuri gatimit dhe ai do t’ju japë shumë kënaqësi, rekomandoni shokëve, miqve, fëmijëve tuaj që tradita të ruhet në vazhdimësi.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-9928-140-24-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 400
  • Përmasat e librit: 165 x 230 x 13 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania